Sponsorlu Bağlantılar


      

Tapu Müdürlüğüne Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Tapu Müdürlüğü Logo

Başakşehir Tapu Müdürlüğü; adresi, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, tapu müdürlüğü haritası, tapu müdürlüğüne online randevu alma ve tapu müdürlüğü hakkında diğer bilgiler.

Tapu Müdürlüğü: Başakşehir Tapu Müdürlüğü
Telefon Numarası: 0212 407 00 40
Faks: 0212 407 00 41
Adres: İkitelli Organize San.sitesi, Atatürk Bulvarı, Sicimoğlu İş Merkezi, No: 102
Başakşehir / İstanbul
Reklam: -
İnternet Sitesi:
Online Randevu: Tapu Müdürlüğü için Online Randevu Al

Başakşehir Tapu Müdürlüğü Haritası


Başakşehir Tapu Müdürlüğü'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece tapu müdürlüğü adresini harita üzerinde daha net görebilir, nasıl gidilir konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Tapu Müdürlüğü Hakkında Diğer BilgilerBaşakşehir Tapu Müdürlüğü İkitelli Organize San.sitesi, Atatürk Bulvarı, Sicimoğlu İş Merkezi, No: 102 Başakşehir / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Başakşehir Tapu Müdürlüğü'nü 0212 407 00 40 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Faks çekmek için 0212 407 00 41 numarasını kullanabilirsiniz. Tapu müdürlüğüne Online Randevu Almak için yukarıdan “Tapu Müdürlüğü için Online Randevu Al” bağlantısına tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kategori: İstanbul, Tapu Randevu

Tapu Müdürlüğü Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Yorum Olumlu

    murat yazıyor:

    Bir bilgi sormak için Başakşehir tapu dairesine gittim. Tam oturmamış olmakla birlikte belli ki bir şeyler düzeltilmeye çalışılıyor. Örneğin güzel bir ön kayıt salonu açılmış ama danışacak kimse yok. Neyse cesaretimi toplayıp (tapu dairelerindeki asık suratlı ve yardımcı olmaya pek istekli olmayan personelden kaynaklı eski tecrübelerimin etkisiyle) bir üst kattaki sekreter odasına girip sorumu sordum. Sağolsunlar yol gösterdiler. Anladığım kadarıyla mevzuat yüzünden hala vatandaşın işi pek kolay değil ama, bir şeyler değişiyor gibi. Ben umutlandım…

    Bu yorumu doğru buluyor musunuz? Thumb up 2 Thumb down 0

Tapu Müdürlüğü Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

Kategoriler

Son Yorumlar

© 2013 - Tapu Randevu – Tapu Müdürlüğü Randevu Alma - Tapu Müdürlükleri Online Randevu Alma