Tapu Müdürlüğü Logo

Bağcılar Tapu Müdürlüğü

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
 • Tapu Müdürlüğü: Bağcılar Tapu Müdürlüğü
 • Telefon: 0212 462 86 84
 • Faks: 0212 462 86 83
 • Adres: Hürriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 7/9 ( Güneşli ) Bağcılar / İstanbul
 • İnternet Sitesi:
 • Online Randevu: Tapu Müdürlüğü için Online Randevu Al
 • Reklam:

Bağcılar Tapu Müdürlüğü; adresi, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, tapu müdürlüğü haritası, tapu müdürlüğüne online randevu alma ve tapu müdürlüğü hakkında diğer bilgiler.

Bağcılar Tapu Müdürlüğü Haritası

Bağcılar Tapu Müdürlüğü Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Bağcılar Tapu Müdürlüğü'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Tapu Müdürlüğü Hakkında Diğer Bilgiler

Bağcılar Tapu Müdürlüğü Hürriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 7/9 ( Güneşli ) Bağcılar / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bağcılar Tapu Müdürlüğü'nü 0212 462 86 84 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Faks çekmek için 0212 462 86 83 numarasını kullanabilirsiniz. Tapu müdürlüğüne Online Randevu Almak için yukarıdan “Tapu Müdürlüğü için Online Randevu Al” bağlantısına tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

4 Yanıt

 1. İlhan ÜNSAL dedi ki:

  Bağcılar Tapu Müdürlüğü’nün yeni taşındığı adresinde hizmet sunum şekli çok olumsuz, tapuda sadece devir teslim yapılmayacağına göre, mesleki çalışma gereği elden takipli müzekkerelerin zamanında mahkemelere ulaştırması eskiden beri sorunlu olarak gerçekleşmekte. Bağcılar Tapu Müdürlüğü hakkındaki fikrim olumsuz.02/08/2011 Av.İlhan ÜNSAL

 2. aytekin karataş dedi ki:

  06.10.2011 daire alımı için müracaat ettik.size bugün saat 3 gibi mesaj gelir dediler.hala mesaj gelmedi.NEDEN?BEN BU MESAJIMI BAŞBAKANLIĞI DA ŞİKAYET MAHİYETİNDE İLETECEM.İHMALKARLIK ,BOŞVERCİLİK DİZBOYU,HATTA DAHA FENA.

 3. aytekin karataş dedi ki:

  DİNLEDİĞİM HERKES ŞİKAYETÇİ.BİLGSAYAR VAR.AMA İŞ HIZI SIFIR.

 4. ufuk güler dedi ki:

  telefonlarada cevep yokki iletişime geçelim yazıklar olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir