Tapu Müdürlüğü Logo

Başakşehir Tapu Müdürlüğü

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
  • Tapu Müdürlüğü: Başakşehir Tapu Müdürlüğü
  • Telefon: 0212 407 00 40
  • Faks: 0212 407 00 41
  • Adres: İkitelli Organize San.sitesi, Atatürk Bulvarı, Sicimoğlu İş Merkezi, No: 102 Başakşehir / İstanbul
  • İnternet Sitesi:
  • Online Randevu: Tapu Müdürlüğü için Online Randevu Al
  • Reklam:

Başakşehir Tapu Müdürlüğü; adresi, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, tapu müdürlüğü haritası, tapu müdürlüğüne online randevu alma ve tapu müdürlüğü hakkında diğer bilgiler.

Başakşehir Tapu Müdürlüğü Haritası

Başakşehir Tapu Müdürlüğü Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Başakşehir Tapu Müdürlüğü'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Tapu Müdürlüğü Hakkında Diğer Bilgiler

Başakşehir Tapu Müdürlüğü İkitelli Organize San.sitesi, Atatürk Bulvarı, Sicimoğlu İş Merkezi, No: 102 Başakşehir / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Başakşehir Tapu Müdürlüğü'nü 0212 407 00 40 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Faks çekmek için 0212 407 00 41 numarasını kullanabilirsiniz. Tapu müdürlüğüne Online Randevu Almak için yukarıdan “Tapu Müdürlüğü için Online Randevu Al” bağlantısına tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. murat dedi ki:

    Bir bilgi sormak için Başakşehir tapu dairesine gittim. Tam oturmamış olmakla birlikte belli ki bir şeyler düzeltilmeye çalışılıyor. Örneğin güzel bir ön kayıt salonu açılmış ama danışacak kimse yok. Neyse cesaretimi toplayıp (tapu dairelerindeki asık suratlı ve yardımcı olmaya pek istekli olmayan personelden kaynaklı eski tecrübelerimin etkisiyle) bir üst kattaki sekreter odasına girip sorumu sordum. Sağolsunlar yol gösterdiler. Anladığım kadarıyla mevzuat yüzünden hala vatandaşın işi pek kolay değil ama, bir şeyler değişiyor gibi. Ben umutlandım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir