Tapu Müdürlüğü Logo

Esenyurt Tapu Müdürlüğü

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Esenyurt Tapu Müdürlüğü; adresi, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, tapu müdürlüğü haritası, tapu müdürlüğüne online randevu alma ve tapu müdürlüğü hakkında diğer bilgiler.

Esenyurt Tapu Müdürlüğü Haritası

Esenyurt Tapu Müdürlüğü Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Esenyurt Tapu Müdürlüğü'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Tapu Müdürlüğü Hakkında Diğer Bilgiler

Esenyurt Tapu Müdürlüğü Yenikent Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 6 Esenyurt / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Esenyurt Tapu Müdürlüğü'nü 0212 450 09 98 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Faks çekmek için 0212 450 09 23 numarasını kullanabilirsiniz. Tapu müdürlüğüne Online Randevu Almak için yukarıdan “Tapu Müdürlüğü için Online Randevu Al” bağlantısına tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

5 Yanıt

 1. Erhan dedi ki:

  Babamın üzerine olan tapuyu, amcamın üzerine geçirdik. Randevu almamızı sağlayan sitenize ve tapu müdürlüğünde bizlere yardımcı olan herkese teşekkürler.

 2. murat keleş dedi ki:

  30 12 2011 de tapu ipotek için müracatım var fakat halen daha geri dönülmedi bilginize.

 3. hakan dedi ki:

  esenyurt tapudan bir tapu çıkarttım askerlikten daha zordu..buradaki memurların biran önce değişmesi gerekir.hiç yardımcı olmuyorlar bizleri başından savıyorlar.yetkililer lütfen ilgilensin.insanlara yazık…

 4. ruhiye ağaçhan dedi ki:

  bu kadar güzel ve düzenli bir tapu dairesi görmedim. ama hizmet sıfır.oda memur yetersizliği.çalışanlar koşturmaktan ne yapacaklarını şaşırıyor.bu kadar işsiz varken böyle bir yerde memur,hizmetli ve güvenliğin olmaması çok acı.ve sonuçta ceremesini vatandaş çekiyor .

 5. HASAN dedi ki:

  lütfen bir düzen gelsin artık müdüre çıkıp bir haftada yapılmayan ipotek işi 5 dakikada yapılıyor. bir hafta boyunca bu memur ne yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir